Szpital w Ostródzie S.A.

ul. Władysława Jagiełły 1

Szpital Centrala: +48 89 646 06 00

zobacz pozostałe numery
Fundusze Europejskie

Ginekologiczno-Położnicza

Pielęgniarki:

IRENA KUGAUDO

IWONA PODSIADŁO

Znajduje się w budynku Przychodni, ul. Kościuszki 2 w Ostródzie (pierwsze piętro).

Przed wizytą w Poradni pacjentki obowiązuje wcześniejsza rejestracja, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.30. Możliwa jest również rejestracja telefoniczna, czynna od godziny 13.00, numer telefonu: 89 544 45 45.

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza:
89 544 45 45

 

Dokumenty wymagane przy rejestracji:

  • aktualny dokument ubezpieczenia,
  • dokument z numerem PESEL.

 

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu ginekologii i położnictwa.  Prowadzimy porady dotyczące planowania rodziny i rozrodczości oraz otaczamy opieką kobiety ciężarne od początku ciąży, aż do jej rozwiązania.

Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy położników-ginekologów specjalizuje się we wszystkich problemach ginekologicznych, jak i w prowadzeniu ciąży. Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług poprzez fachowość i duże doświadczenie zawodowe.

W Poradni wykonuje się m.in. następujące badania:

  • USG,
  • UDT (służy do rutynowych badań akcji serca płodu, używany od 10 tygodnia ciąży),
  • Cytologia.

Badana przeprowadzane są za pomocą aparatury medycznej, spełniającej wszystkie wymogi NFZ.

Nasza Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, ze względu na intymny charakter wykonywanych badań, zapewnia komfortowe i niekrępujące warunki. Pacjentki mają do dyspozycji pomieszczenie sanitarne, gdzie mogą się przygotować do badania.

 

Kobiety powinny pamiętać o tym, aby: przynajmniej dwa razy w roku skonsultować się z lekarzem ginekologiem w celach profilaktycznych. Pozwala to na wczesne wykrycie wszelkich schorzeń i całkowite ich wyleczenie.