Szpital w Ostródzie S.A.

ul. Władysława Jagiełły 1

Szpital Centrala: +48 89 646 06 00

zobacz pozostałe numery
Fundusze Europejskie

Szczepienie COVID

Harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 - Gminy Ostróda, Łukta, Dąbrówno, Grunwald oraz Miłomłyn

 

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00

 

89 555 22 25

 

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

 

  1. Szczepienia indywidualne:
  •  Oddział Zakaźny

             poniedziałek - piątek - 8.30 - 14.00

  • Punkt Szczepień Powszechnych - Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi (Ekonomik/Hala Sportowa) - wejście od ulicy Warmińskiej

           poniedziałek - piątek - 8.00 - 19.00

           sobota - 8.00 - 14.00

 

  1. Szczepienia Grupowe:

Zarząd Szpitala w Ostródzie S.A. serdecznie zaprasza zainteresowane podmioty prowadzące działalność do udziału w realizacji zadania szczepień masowych. Niebawem zostaną wprowadzone regulacje prawne, które dadzą możliwość przeprowadzania szczepień bez ograniczeń wiekowych.

Szpital w Ostródzie to pierwszy punkt szczepień powszechnych na Warmii i Mazurach. Pilotażowy punkt szczepień masowych mieści się niedaleko ostródzkiego szpitala w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petőfi. Pracować w nim będzie odpowiednio wykwalifikowany personel Szpitala w Ostródzie S.A.

Głównym celem utworzenia punktów szczepień jest podanie szczepionki jak największej liczbie osób. W pierwszym tygodniu zaplanowano wykonanie  1000 szczepień, w kolejnych ma wynieść ok. 4000 tygodniowo.

Szpital w Ostródzie chciałby zaprosić do skorzystania z możliwości grupowego zaszczepienia Państwa pracowników w naszej placówce. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań w zakresie terminu wykonania szczepień.

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00 pod nr telefonu - 89 555 22 25 lub wysyłać na e-mail: sekretariat@szpital-ostroda.pl.

Pracodawca, którego pracownicy wyrażają zainteresowanie szczepieniem przeciw COVID-19 przesyła wykaz pracowników oraz wypełniony i podpisany formularz zgody na przetwarzanie danych.

Wykaz pracowników

Zgoda na przetwarzanie danych

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

 

czytaj więcej