Szpital w Ostródzie S.A.

ul. Władysława Jagiełły 1

Szpital Centrala: +48 89 646 06 00

zobacz pozostałe numery
Fundusze Europejskie

O szpitalu

Dobro i bezpieczeństwo pacjenta naszym celem

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A. Poprzez tę witrynę chcemy informować Państwa o naszej działalności. Znajdziecie tu wszystkie informacje niezbędne dla pacjentów, przeczytacie o naszych oddziałach, pracowniach oraz o badaniach, które w nich wykonujemy. Dzięki podanym numerom telefonów możecie z łatwością się z nami skontaktować. W odpowiednich zakładkach informować będziemy Państwa również o wszelkich planowanych zmianach, remontach czy inwestycjach.

Szpital w Ostródzie oferuje swoim pacjentom szeroką gamę usług medycznych. Poza opieką szpitalną oferujemy również opiekę ambulatoryjną w poradniach. Nasza profesjonalnie wyszkolona kadra medyczna jest zawsze do Państwa dyspozycji. Szpital w Ostródzie, dzięki uzyskanym certyfikatom, zalicza się do placówek na najwyższym poziomie, spełniając przy tym wszelkie wymogi, które stawia przed nami Unia Europejska.

Pacjenci ostródzkiego Szpitala zawsze mogą liczyć na komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy opiekę lekarską i pielęgniarską na najwyższym poziomie. Stale się rozwijamy, w najbliższym czasie czekać nas będą kolejne wyzwania i inwestycje, które jeszcze bardziej usprawnią funkcjonowanie Szpitala w Ostródzie. W planach mamy m.in. budowę nowego bloku operacyjnego. Nie poprzestajemy jednak tylko na tym – stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, staramy się być coraz bardziej konkurencyjni i, po prostu, lepsi. Lepszy szpital to lepsze warunki dla pacjentów. A to właśnie oni są dla nas najważniejsi.

Jednym z istotnych aspektów naszej pracy jest kontakt z pacjentami. Dlatego też zapraszamy do dyskusji i wysyłania nam wszelkich sugestii, dotyczących zarówno naszego codziennego działania, jak i funkcjonowania strony internetowej. Adres e-mail:   jest zawsze do Państwa dyspozycji!

Z poważaniem

Jacek Dudzin

Prezes Zarządu Szpitala w Ostródzie S.A.

Certyfikaty

Certyfikat Lidera Polskiego Lecznictwa 2016Statuetka Lidera Polskiego Lecznictwa 2016Certyfikat Szpitala Przyjaznego Pacjentom